середа, 8 квітня 2015 р.

Про підсумки районного етапу Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних 2015

З метою забезпечення єдності набуття у підростаючого покоління навичок свідомого ставлення до збереження здоров’я та життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз’яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності організовано і проведено 18 березня районний етап Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних. У Фестивалі взяли участь 10 дружин юних пожежних загальноосвітніх навчальних закладів району. Юні рятівники-пожежні змагалися у конкурсах «Візитка», «Домашнє завдання», «Плакат соціальної реклами» та «Безпечна прогулянка», до якої було включено конкурси: «Рятування потопаючого», «Медичний», «Рятувальна мотузка», «Гриби». Привітав учасників Фестивалю в.о. 5-ДПРП Чернігівського
районного сектору ГУ ДСНС України в Запорізькій області капітан служби ЦЗ Синиця Роман Олександрович.

У напруженій, завзятій, навчально-агітаційній, цікавій, вольовій боротьбі на Фестивалі визначено переможців: у чотирьохетапному конкурсі «Безпечна прогулянка» першість здобула дружина юних пожежних Владівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. А в конкурсах «Візитка» та «Домашнє завдання» раділи перемозі юні пожежні Чернігівської СШ «Надія». Конкурс «Плакат соціальної реклами» перемогу приніс учасникам фестивалю Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
Таким чином у загальному заліку призові місця Фестивалю такі:
І місце – Дружина юних пожежних Чернігівської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів «Надія» та Хмельницького НВК;
ІІ місце – Дружина юних пожежних Владівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
ІІІ місце - Дружина юних пожежних Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ступенів та
Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Перемогу в номінації «Глядацькі симпатії» вболівальники віддали юним пожежним з Богданівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. А в номінації «Оригінальне розкриття теми» переможцями стали вогнеборці з Новоказанкуватського НВК.
Призери Фестивалю та переможці конкурсів нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації. А нагородою для вболівальників, членів журі та самих учасників Фестивалю стала прекрасна концертна програма юних артистів Чернігівської СШ «Надія» під час робочих пауз.

1 коментар: