понеділок, 5 червня 2017 р.

Фінішувала 72-а районна Спартакіада школярів!

      

                 
 Юні спортсмени Верхньотокмацької школи!

      У 2016-2017 навчальному році в рамках районного етапу Спартакіади школярів було організовано і проведено 15 змагань з 8 видів спорту.   В залік спартакіади ввійшли такі види змагань: міні-футбол, «Козацький гарт», «Олімпійське лелеченя», настільний теніс, шашки, шахи, військово-спортивний турнір, баскетбол, волейбол, спартакіада допризовної підготовки юнаків, легка атлетика, «Старти надій» та спортивне орієнтування. Традиційно успішно у змаганнях виступали школярі Просторівської ЗОШ І-ІІІ ст., ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника,  Богданівської ЗОШ І-ІІІ ст., Новополтавської ЗОШ І-ІІІ ст,, Довгинського НВК,  Хмельницького НВК та інші ЗНЗ. 
       З приходом до Верхньотокмацької ЗОШ І-ІІІ ступенів молодого вчителя фізичної культури Рябченка Ігоря Станіславовича спортивно-масова та фізкультурно-оздоровча робота у школі пожвавішала. І директор цього навчального закладу Солоха Анатолій Володимирович один із кращих гравців спортивних ігор (баскетбол та волейбол) у районі. Сам добре грає на районних змаганнях серед дорослих і результативно тренує юних баскетболістів школи й команду сільської молоді. Наприклад збірна команда дівчат п’ять останніх років, а команда юнаків три роки поспіль – чемпіони району з баскетболу серед школярів. У цьому навчальному році старшокласники Верхньотокмацької школи виграли військово-спортивний турнір, другими були на змаганнях з допризовної підготовки юнаків. Дівчата вибороли «срібло» на районних змаганнях з волейболу, такого ж успіху досягла шкільна збірна команда з легкої атлетики. То ж не дивно, що до чемпіонства Спартакіади школа займала то 2 то 3 місця за три останні навчальні роки. І навіть без свого коронного виду спорту «Туризм», цей прекрасний учнівський колектив уперше в освітянській історії виборов чемпіонство у річній Спартакіаді школярів. Історична спортивна сенсація школи й району – Верхньотокмацька ЗОШ І-ІІІ ступенів чемпіони 72-ої районної Спартакіади 2016-2017 навчального року!
       Також три останні роки серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ст. Спартакіаду виграли юні спортсмени Довгинського навчально-виховного комплексу (вчитель фізичної культури Рєзніков Г.А.). На другому місці 72-ої районної Спартакіади учнівські колективи ОНВЗ Чернігівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. А.М. Темника (вчителі фізкультури  Скидан М.М. і Решетняк С.О.) та  Хмельницького НВК (вчитель, кандидат у майстри спорту з кросового бігу, Савченко А.Є.), а «бронза» дісталася  учнівським колективам Просторівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (висококваліфікований вчитель фізичної культури Рижков С.В.) та філії ОНВЗ Чернігівської ЗОШ І-ІІ ступенів (молода вчителька Моргун Є.В.). По одному очку до третього місця  не вистачило юним спортсменам Богданівської та Новополтавської шкіл. Кубки та грамоти вручено школам на святі "Останній дзвоник"
       Щиро вітаємо призерів Спартакіади і до нових спортивних перегонів!

        Іванна Хільченко, методист РМК

Немає коментарів:

Дописати коментар