вівторок, 17 листопада 2015 р.

Є нові юні чемпіони…


71-а районна спартакіада школярів триває... На цей раз на дитячий фестиваль «Олімпійське лелеченя» до Чернігівської ДЮСШ прибули маленькі спортсмени 5-6 класів з 11 загальноосвітніх навчальних закладів району. Олімпійський дух і настрій школярики демонстрували в цікавій естафеті з м’ячами, скакалками, кубиками, в рухливій народній грі «Вибивний». Більше 150 майбутніх олімпійців змагалися, старалися, вболівали, адже кожна команда представляла по 12 учасників. 
У залі й на трибунах ніде було «голці впасти»… І батьки, і друзі, представники команд, суддівська колегія… тільки встигали головами крутити…, з трепетом спостерігаючи за вмінням, спритністю, швидкістю спортивної малечі. У цікавій напруженій боротьбі визначено призерів у двох групах: серед навчальних закладів І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів. Перемогу змагань «Олімпійське лелеченя» вибороли невгамовні «олімпійські
лелеченята» з Чернігівської спеціалізованої школи «Надія» та Хмельницького НВК. На другу сходинку пошани потрапили юні спортсмени з Чернігівської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені А.М.Темника та Чернігівської ЗОШ І-ІІ ступенів, а «бронза» дісталася школярикам з Обіточненської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Команди-призери фестивалю під олімпійське гасло «Швидше, вище, сильніше» отримали грамоти відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.1 коментар: